Tarja Kauppila johtaja 044 754 3333 tarja.kauppila(at)isonet.fi Henkilökortti »
Sirpa Caunter hallinto- ja viestintäasiantuntija 044 288 3230 sirpa.caunter(at)isonet.fi Henkilökortti »
Päivi Malinen erityisasiantuntija, sosiaalityö aluekoordinaattori, Kansa-koulu II-hanke 044 024 6415 paivi.malinen(at)isonet.fi Henkilökortti »
Timo Hankosalo erityisasiantuntija, projektipäällikkö ISO SOS -hanke 044 555 5478 timo.hankosalo(at)isonet.fi Henkilökortti »
Seija Okulov projektitutkija ISO SOS -hanke 044 012 4331 seija.okulov(at)isonet.fi Henkilökortti »
Teppo Taskinen asiantuntija, Kansa-koulu II-hanke 040 717 0314 teppo.taskinen(at)socom.fi Henkilökortti »
Anne surakka erityisasiantuntija, tiedolla johtaminen 044 074 4674 anne.surakka(at)isonet.fi Henkilökortti »
Salla Airaksinen suunnittelija 044 052 4788 salla.airaksinen(at)isonet.fi Henkilökortti »
Anni Vänttinen asiantuntijatyön harjoittelija 044 933 9042 annivan@uef.fi Henkilökortti »